3. 2018.09.10-28 – Краків, Польща – Стажування в Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie для педагогічних і науково-педагогічних працівників

Доброго дня, шановні Пані та Панове!

«Європейська ліга професійного розвитку» організовує міжнародне науково-педагогічне стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів I–IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування за темою:

«Інтернаціоналізація вищої освіти. Організація навчального процесу, інноваційні методи навчання у вищих навчальних закладах Польщі» на базі Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie.
Дати:  10 вересня  - 28 вересня 2018  року.
Учасникам видається сертифікат на 108 годин про проходження стажування на базі  Економічного Університету в Кракові.
Метою стажування є підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки аспірантів, докторантів, наукових і науково-педагогічних працівників, опанування новітніми унікальними методами, набуття досвіду провадження науково-дослідної і викладацької діяльності, забезпечення інформаційного обміну та розширення наукових контактів.
Лист ректору ВНМУ ім. М.І. Пирогова
Програма стажування
Подача заявок на участь у стажуванні: до 05 вересня 2018 року.
РЕЄСТРАЦІЯ ТА ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ЗА ПОСИЛАННЯМ: https://elpd.com.ua/stazhuvannya/
Додаткова інформація за телефоном: +380730332797 (Панкратова Ольга)