7. 2017.12.24- Польща - медичне наукове стажування у січні 2018

Запрошуємо Вас до  співорганізаії медичного наукового стажування, яке буде проходити з 22 по 26 січня 2018 року у місті Жешув (Польща).

Спеціалізація: загальна медицина, хірургія, кардіологія, педіатрія, гінекологія

Цільова аудиторія: інтерни, лікарі, викладачі ВНЗ, науковці, усі зацікавлені у проходженні стажування.

За підтримки Президента міста Жешув  ІМАНС уже втретє організовує наукове медичне стажування для обміну досвідом між польськими й українськими науковцями та лікарями, викладачами університетів з метою налагодження двосторонньої співпраці. Cтажування буде реалізовуватися на базі факультету медицини Університету Жешува з навчальними візитами у:

- Cпеціалізовану лікарню Про-Фамілія;

- Регіональний Навчальний Центр Реабілітації для дітей та молоді в Жешуві;

- Обласну клінічну лікарню № 2 ім. Святого Ядвіга в Жешуві;

- Інноваційний науково-дослідницький центр;

- Медичний центр Асклепіос;

- Медичний центр та лікарню Святої Родини в м. Ланцузі.

В рамках співпраці для представників Вашого ВНЗ пропонуємо безкоштовну участь у проекті керівника групи (або талановитому студентові) від 10 осіб. Вартість стажування – 283 Євро (проживання включене). Будемо раді обговорити також інші форми співпраці.

Дедлайн реєстрації: 24 грудня 2017 року

Після успішного завершення програми учасники отримають сертифікат про проходження наукового стажування - 108 ак. год. (36 год лекторних занять та 72 год самоосвіти).

Флаєр для роздруку, детальна програма та зразок сертифікату cтажування долучається.

Сподіваємося  на плідну співпрацю та будемо вдячні за Ваше сприяння у поширенні інформації.

Запрошення

Програма

Сертифікат

Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, на них охоче відповість координатор проекту Оксана Міхель.

Контактна інформація: oksana.mikhel@iiasc.org, тел.: +380969192134 .

З повагою, Оксана Цмоць