4. 2018.06.20-07.11 – Варшава, Польща - Міжнародне науково-педагогічне стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів

«Європейська ліга професійного розвитку» організовує міжнародне науково-педагогічне стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів I–IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування за темою: 

«Інтернаціоналізація вищої освіти. Організація навчального процесу, інноваційні методи навчання у вищих навчальних закладах Польщі» на базі Університету Collegium Civitas у місті Варшава, Польща.
Дати: 20 червня-11 липня 2018 р.
Учасникам видається сертифікат на 108 годин про проходження стажування на базі Університету Collegium Civitas у місті Варшава, Польща . Метою стажування є підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки аспірантів, докторантів, наукових і науково-педагогічних працівників, опанування новітніми унікальними методами, набуття досвіду провадження науково-дослідної і викладацької діяльності, забезпечення інформаційного обміну та розширення наукових контактів.
Подача заявок на участь у стажуванні: до 01 червня 2018 року. 
РЕЄСТРАЦІЯ ТА ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ЗА ПОСИЛАННЯМ:
https://elpd.com.ua/stazhuvannya-v-polshhi/
Додаткова інформація за телефоном: +380730332797 (Панкратова Ольга)

Лист ректору
Програма стажування