2. 2018.05.24 – м. Харків – Науково-практична конференція «Профілактична медицина сьогодні: внесок молодих спеціалістів»

Шановні молоді вчені!

Запрошуємо Вас до активної участі у щорічній науково-практичній конференції молодих вчених із участю міжнародних спеціалістів, присвяченій дню Науки в Україні «Профілактична медицина сьогодні: внесок молодих спеціалістів», яка відбудеться 24 травня 2018 року у ДУ «Національний інститут терапії імені Л.Т. Малої НАМН України» сумісно із ДУ «Інститут медичної радіології ім. С.П. Григор’єва НАМН України».

Провідний напрямок конференції - профілактика неінфекційних захворювань у різних галузях медицини.

До участі в роботі конференції запрошуються дипломовані молоді вчені та спеціалісти у віці до 40 років, які беруть активну участь у фундаментальних та прикладних дослідженнях у різних галузях сучасної медицини: терапія, акушерство та гінекологія, хірургія, онкологія, онкогінекологія, радіологія, променева терапія, неврологія та психіатрія, дерматовенерологія, ортопедія та травматологія, педіатрія, інфекційні хвороби та мікробіологія, ендокринологія, отоларингологія, стоматологія, клінічна фармакологія та фармакотерапія, патофізіологія, патоморфологія.

Більш детальна інформація щодо проведення конференції надана у прикріпленому файлі.

Інформаційне повідомлення

З повагою, Оргкомітет конференції.