3. Публікація в журналах, що входять до категорії

Шановні колеги! 

Запрошуємо авторів статей надсилати свої роботи у наукові видання«Сучасна педіатрія. Україна»,«Український журнал Перинатологія та Педіатрія»,«Хірургія дитячого віку».Чому слід надати перевагу саме цим журналам:Усі журнали входять у Перелік наукових спеціалізованих видань України, група Б, в яких можуть публікуватися основні результати дисертаційних робіт.Усі журнали є рецензованими друкованими виданнями з відкритим доступом.Опублікованим у журналах статтям присвоюється міжнародний цифровий ідентифікатор об’єкту DOI.Журнали зареєстровані в багатьох міжнародних наукометричних, реферативних і пошукових базах.Видання публікують результати сучасних наукових досліджень і досягнень відповідно до спеціалізації журналів.До друку приймаються оригінальні наукові статті, клінічні спостереження, огляди літератури.Статті приймаються українською, російською або англійською (надається пріоритет) мовами, оформлені відповідно до правил.

Повну інформацію про журнали можна знайти за посиланнями:https://med-expert.com.ua/journals/ua/publishing-activity-uk/sovremennaya-pediatriya-ukraine-ua/https://med-expert.com.ua/journals/ua/publishing-activity-uk/ukraine-journal-perinatologiya-i-pediatriya-ua/https://med-expert.com.ua/journals/ua/publishing-activity-uk/hirurgiya-detskogo-vozrasta-publishing-activity-uk/ Статті і супровідні документи надсилайте на адресу: pediatr@med-expert.com.ua.

У додатку вимоги до оформлення статей та алгоритм реєстрації індексу ORCID.

З питань розміщення матеріалів у журналах звертайтеся за телефонами: +3 044 498-08-80; моб. +3 097 110-34-20Шейко Ірина Олександрівна, відповідальний редактор.