14. 2020.10.22-24 – м. Київ - Міжнародна міждисциплінарна асамблея «Посттравматичний стресовий розлад: війна, криза, пандемія»

Вельмиповажні пані та панове!

     З А П Р О Ш У Є М О   В А С   взяти участь у

  МІЖНАРОДНІЙ МІЖДИСЦИПЛІНАРНІЙ АСАМБЛЕЇ (online та offline)

  ПОСТТРАВМАТИЧНИЙ СТРЕСОВИЙ РОЗЛАД:

  війна, криза, пандемія

  22-24 жовтня 2020 року

  м. Київ, Україна

    Напрями роботи та публікацій:

 

 

 

 1.        Посттравматичний стресовий розлад: технології кваліфікації та подолання

 2.        Психологічні, медичні та педагогічні аспекти посттравматичного стресового розладу в умовах війни, кризи, пандемії

 3.        Міграційні процеси в умовах військових дій, соціальних криз та пандемії

 4.        Освіта як інструмент подолання посттравматичного стресового розладу в умовах війни, кризи, пандемії

 5.        Філософія та психологія війни, кризи, пандемії: цивілізаційний виклик сьогодення

 У Конференції візьмуть участь фахівці з України, Польщі, Італії, Білорусі, Ізраїлю, Єгипту, Великої Британії, США

 Участь для всіх учасників – БЕЗОПЛАТНА. Оргвнесок учасників покривається

 Польською академією наук (Київське представництво).

 Запрошуємо до участі у якості спікерів та ведучих майстер-класів всіх колег, хто має цікавий досвід і

готовий ним поділитися.

За матеріалами кожного із заходів Асамблеї планується підготовка й друк 2-х видань:

1 – міжнародного науко-метричного фахового видання "European Humanities StudiesState and Society (ISSNDOICrossrefIndex Copernicus InternationalGoogleAcademyBiblioteka Narodova (Polska) та ін.) з педагогічних, психологічних, філософських, гуманітарних наук і здоров’я-збережувальних технологій. Заявки на участь і тексти статей обсягом до 25 сторінок (включаючи авторську довідку, а також анотацію українською, російською та англійською мовами обсягом до 1,5 тис. знаків) прохання надсилати за адресою: psytoday@ukr.net  включно до 20 жовтня 2020 року. Параметри сторінки: верхнє, нижнє, праве поля – по 2 см.; ліве поле – 3 см; шрифт Times New Roman, 14-й кегль, міжрядковий інтервал – 1,5. Мінімальна кількість сторінок для статті – 12. Авторська довідка включає: ПІБ, науковий ступінь, учене звання, місце роботи/навчання, контактні телефони та адреса,  е-mail. Додатково: список використаних джерел окрім оригінального необхідно подати у форматі APA транслітерацією або – у перекладі англійською мовою. Вартість публікації визначається з розрахунку: вартість сторінки – 85 грн., окремо сплачуються редакційні роботи (за необхідністю) та вартість примірника. Заявки на участь, а також тексти статей до міжнародного видання подаються англійською (бажано) або однією з робочих мов, анотації із зазначенням назви статті та авторських даних – англійською, українською, російською, польською мовами (обов’язково) на адресу psytoday@ukr.net до 20 жовтня 2020 р. Деталі щодо оформлення статті зазначені у вимогах: http://ehs.eeipsy.org (OJS access on-line) 

2 – міжнародної монографії "PTSD: modern vision, experience, treatments" («ПТСР: сучасне бачення, досвід, подолання») (ISBNCrossref (DOI), GoogleAcademyBiblioteka Narodova (Polskaз кола питань педагогічних, психологічних, філософських, гуманітарних наук і здоров’я-збережувальних технологій. Заявки на участь і тексти матеріалів обсягом до 35 сторінок (включаючи авторську довідку, а також анотацію українською, російською та англійською мовами обсягом до 1,5 тис. знаків) прохання надсилати за адресою: psytoday@ukr.net  включно до 20 жовтня 2020 року. Вимоги до оформлення – ті самі. Вартість публікації визначається з розрахунку: вартість сторінки – 75 грн., окремо сплачуються редакційні роботи (за необхідністю) та вартість примірника. Тексти подаються англійською (бажано) або однією з робочих мов, анотації із зазначенням назви статті та авторських даних – англійською, українською, російською, польською мовами (обов’язково) на адресу psytoday@ukr.net до 20 жовтня 2020 р.

Матеріали публікацій, що містять технічний (електронний) переклад, просимо не надсилати.

Сплату за вартість статті (відповідно до кількості сторінок) просимо перерахувати на рахунок: UA803006140000026002500129540 в ПАТ "Креді Агріколь Банк", МФО 300614, ЄДРПОУ 38899465, Східно-Європейський Інститут Психології (Україна-Франція) (призначення платежу: міжнародна публікація). Обов’язковим є надсилання квитанції.

Матеріали можна буде отримати, починаючи з 10 листопада (збірник) та з 20 грудня (монографію) у представництві Оргкомітету (вул. Голосіївська, 13, оф. 530) або Укрпоштою. 

УЧАСНИКИ ОТРИМУЮТЬ СЕРТИФІКАТ УЧАСТІ та СЕРТИФІКАТ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Просимо до 15 жовтня 2020 року зареєструватись за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeC7cSVs7BSvLMWsoCyASAWlolBVyzNqOhAfpA8aVxgYD-7Eg/viewform

Інформаційний лист

 

Інформація (участь, заявки, організаційна допомога): (044) 360-86-22, (044) 257-20-21, (094) 925-56-22, (067) 196-28-14 

 

Запрошуємо до участі та співпраці!

 

ЧЕКАЄМО НА ВАС!