5. 2019.05.13-31 – Краків, Польща – Стажування та конференції на базі Економічного Університету в Кракові

Доброго дня, шановні Пані та Панове!

В додатку до листа офіційне звернення на керівництво Вашого навчального закладу стосовно проведення стажування та конференції на базі Економічного Університету в Кракові. Польща. Просимо поставити до відома відповідальних осіб за стажування у Вашому ВНЗ.

«Європейська ліга професійного розвитку» (ELPD) разом Медичним Університетом у місті Люблін  організовує вузькопрофільне міжнародне науково-педагогічне стажування для викладачів вищих медичних навчальних закладів із одночасною участю у практичних заняттях та візитах до медичних закладів міста Люблін за темою: “ Інтернаціоналізація вищої медичної освіти у Європі”.
Програмою стажування передбачено участь у трьох модулях за темами:   Модуль 1. Міжнародні гранти та дослідницькі проекти у вищій медичні освіті (дистанційний онлайн – курс). Модуль 2. Форми інтернаціоналізації медичних університетів в Європі ( дистанційний онлайн – курс) Модуль 3. Шляхи підготовки лікарів у польській та європейській системі вищої медичної  освіти (3-денний виїзний модуль).
Дати проведення: 13 травня  - 31 травня 2019  року.
В рамках стажування спланований візит та знайомство із організацією роботи теоретичних та клінічних баз Медичного університету у місті Люблін, Університетською клінічною лікарнею №1 та №4 у Любліні,  Університетською дитячою лікарнею в Любліні, стоматологічним клінічним центр медичного університету в Люблінів,  «Центром медичного моделювання та симуляції» в місті Люблін. Також у рамках стажування заплановано знайомство  із діяльністю комплексу лабораторної та інструментальної діагностики „ECOTECH”.
Подача заявок на участь у стажуванні: до 31 березня 2019 року.
Медичним Університетом у Любліні кожному учаснику стажування видається сертифікат про стажування терміном  108 годин.
Подача заявок на участь у стажуванні: до 31 грудня 2018 року.
РЕЄСТРАЦІЯ ТА ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ЗА ПОСИЛАННЯМ:
Додаткова інформація за телефоном: +38063 333 9152 (Панкратова Ольга)

Sincerely,

European League of Professional Development