13. 2019.06.13-14 – м. Дніпро – Науково-практична конференція з міжнародною участю: «VІІ наукова сесія інституту гастроентерології НАМН України. Новітні технології в теоретичній та клінічній гастроентерології»

Науково-практична конференція з міжнародною участю:
«VІІ наукова сесія інституту гастроентерології НАМН України.
Новітні технології в теоретичній та клінічній гастроентерології»

ДУ «Інститут гастроентерології НАМН України» 55 років (1964 – 2019)
Україна, м. Дніпро

13-14 червня 2019 р.

Наукова програма заходу охоплює такі питання:

1. діагностика, лікування та профілактика захворювань органів травлення;

2. етіологія та патогенез хвороб органів травлення (у тому числі експериментальні дослідження);

3. новітні технології хірургічного лікування (у т.ч. мініінвазивного) патології органів травлення;

4. діагностика, лікування та профілактика захворювань органів травлення у дітей;

5. нутріціологія та лікувальне харчування при хворобах органів травлення;

6. епідеміологія захворювань органів травлення.

В рамках сесії буде проведено окреме засідання експертної групи по лікуванню хвороби Крона та неспецифічного виразкового коліту «Наступність між консервативним та хірургічним лікуванням ХЗЗК» за участю провідних колопроктологів та гастроентерологів України.

Конференція буде працювати в режимі пленарних і секційних засідань, сателітних симпозіумів, у т.ч. у формі дискусійної панелі та телемосту. Планується участь провідних вчених України та світу.

Конференція внесена до «Реєстру конгресів, з'їздів, симпозіумів, науково-практичних конференцій, які проводитимуться в Україні у 2019 році» під № 248.

До конференції буде приурочено видання збірника «Гастроентерологія» №1 та №2, публікація статей у збірнику безкоштовна, з правилами оформлення можна ознайомитися на сайті інституту gastro.org.ua у розділі «Збірник Гастроентерологія».

Місце проведення: Діловий центр  «Менора», вул. Шолом-Алейхема, 4/26.

Початок реєстрації учасників конференції 13 червня о 8:00 год. Відкриття конференції о 9:00 год.

Науковий керівник: доктор медичних наук, професор, Заслужений лікар України, директор ДУ «Інститут гастроентерології НАМН України», головний спеціаліст НАМН України з гастроентерології та дієтології  Степанов Юрій Миронович.

Участь у конференції безкоштовна.

З усіх питань звертатися в Оргкомітет конференції:

Заст. директора з наукової роботи,

канд. мед. наук Діденко В.І.

e-mail: vladdidenko23@gmail.com

тел.: 0500567842; 0967279060

Пров. наук. співробітник,

канд. мед. наук Гравіровська Н.Г.

e-mail: gastro.grav@gmail.com

тел.: 0501349254; 0988284547