11. Дайджест новин №1 (2021) «Проєктні можливості для науковців»

Шановні науковці!

Незважаючи на дистанційний формат навчання та роботи, який продовжується, кількість можливостей для безперервного розвитку та мобільності радує своєю різноплановістю.

Тому пропонуємо Вашій увазі дайджест новин №1 (2021)

«Проєктні можливості для науковців»

1. https://www.facebook.com/groups/575537689290634

Аспіранти і Докторанти України

2. https://www.facebook.com/groups/117588855475088

Гранти для бізнесу, освіти, ГО, ОТГ та корисні події

3. https://www.facebook.com/uagrant/

Стипендії, гранти, можливості для молоді

4. https://www.science-community.org/uk/grants/contests-by-participants/phd-contests

У даному розділі представлено перелік конкурсів для аспірантів за 2016-2021 роки, усього 326 конкурсів.

5. https://houseofeurope.org.ua/opportunities

House of Europe (“Дім Європи”) — програма, що фінансується Європейським Союзом, створена з метою підтримки професійного та творчого обміну між українцями та їхніми колегами в країнах ЄС. Програма фокусується на культурі та креативному секторі, освіті, медицині, соціальному підприємництві, медіа та роботі з молоддю.  Ми фінансуємо більш як 20 програм — стажування, навчальні подорожі, нетворкінг, резиденції та інші форми професійного обміну. Програма підтримує творчу кооперацію та співпрацю між українцями та їхніми колегами з ЄС у галузі культури та креативної індустрії. Ми також будемо організовувати молодіжні табори та студентський обмін між університетами в межах України.

6. https://nrfu.org.ua/

Національний фонд досліджень України — державний цільовий фонд, метою якого є надання грантів для підтримки наукових досліджень і розробок.

7. https://mon.gov.ua/ua/tag/mizhnarodni-naukovi-proekti

Одним із основних пріоритетів є інтеграція України до Європейського дослідницького простору. Цьому сприяє двостороння міжнародна співпраця з країнами-членами ЄС, з країнами східного партнерства, участь у Рамковій програмі ЄС з досліджень та інновацій «Горизонт 2020». Також Україна бере асоційовану участь у Програмі наукових досліджень та навчання «Євратом», Міжнародній європейській інноваційній науково-технічній програмі «EUREKA», програмі НАТО «Наука заради миру» тощо. Українські дослідницькі організації і університети співпрацюють з міжнародними організаціями та фондами, серед яких Європейська організація з ядерних досліджень (ЦЕРН), Український науково-технологічний центр (УНТЦ), Науковий комітет з антарктичних досліджень (СКАР) тощо.

8. https://unistudy.org.ua/

UNISTUDY - блог про міжнародні освітні програми та навчання за кордоном 

9. https://fulbright.org.ua/uk/

Програма імені Фулбрайта, спонсорована урядом США та адміністрована Інститутом Міжнародної Освіти (IIE), що цьогоріч святкує століття свого заснування, посідає чільне місце у системі міжнародної освіти. Узасаднена ідеєю взаємодії та взаєморозуміння й уґрунтована на пізнанні та повазі до розмаїтого світу, вона успішно діє з 1946 року, нині – більш аніж у 160 країнах світу. За час існування Програми в Україні – з 1992 року – понад 1000 українців навчалися, стажувалися, проводили дослідження у США; більше 700 американців викладали в українських вищих навчальних закладах і займались науковою працею.

10. https://mon.gov.ua/ua/news/slovacka-respublika-nadaye-stipendiyi-na-navchannya-ta-stazhuvannya-gromadyan-ukrayini

Словацька республіка надає стипендії на навчання та стажування громадян україни

11. https://mon.gov.ua/ua/news/startuye-konkurs-ukrayinsko-kitajskih-naukovo-doslidnih-proyektiv-na-20212022-roki

Стартує конкурс українсько-китайських науково-дослідних проєктів на 2021–2022 роки

Будемо раді, якщо  інформація буде корисною для Вас та ваших колег!

З повагою, група з організації проєктної діяльності