1167_20160929_1319.jpg

Дроненко Володимир Григоровичдоцент, к.мед.н.
Закінчив з відзнакою Вінницький державний медичний університет імені М.І. Пирогова. Навчався в інтернатурі по загальній хірургії в міській клінічній лікарні №2 м. Вінниці (1999р.). Первинна спеціалізація з онкохіругії у Харківській медичній академії післядипломної освіти (2001 р.). Підвищення кваліфікації на кафедрі педагогіки Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця з тематики "Вища медична освіта та Болонський процес" (2005р.). Спеціалізація з онкохірургії ДУ Національний інститут раку МОЗ України, Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика (2009р.). Атестований на вищу лікарську категорію з онкохірургії.
Має 12 років навчально-педагогічного та онкохірургічного стажу, виконуючи лікувально-консультативну роботу на базі онкохірургічного відділення Вінницького обласного клінічного онкологічного диспансеру. Володіє методиками оперативних втручань у хворих при пухлинах грудної залози, шлунка, кишечника, лімфатичної системи, шкіри та м’яких тканин.
Доц. Дроненко В.Г. Є автором і співавтором 54 наукових праць, 3-х Державних патентів на винахід, навчального посібника для студентів вищих медичних навчальних закладів IV рівня акредитації та лікарів інтернів „Клінічна онкологія”, навчально-методичного посібника для студентів вищих медичних навчальних закладів IV рівня акредитації „Діагностика та лікування злоякісних новоутворень” для вітчизняних та іноземних студентів з грифом МОН України, 120 тестових завдань, в тому числі 18 – до ліцензійних іспитів Крок-2 та Крок-3, 12-и методичних розробок для викладачів та студентів за основною тематикою навчальної програми згідно з вимогами Болонської декларації, 2-х навчальних відеофільмів.
У 2007 році захистив кандидатську дисертацію на тему: ”Обґрунтування нового методу формування антирефлюксного ілеотрансверзоанастомозу після правобічної геміколектомії.”Приймає участь в плановій науково-дослідній роботі кафедри: „Оптимізація процесу діагностики та спеціального лікування хворих на злоякісні новоутворення.” Працює над проблемою оптимізації медико-соціальної реабілітації та якості життя у хворих на рак шлунку, грудної залози, ободової та прямої кишки