1431_20170804_1838.jpg

Камінська Анна Олексіївнапрофесор, доктор медичних наук
Автор понад 40 наукових робіт з актуальних питань медичної психології, психокорекції та психотерапії, включаючи публікації у виданнях, що індексуються у міжнародній наукометричній базі Scopus.
Співавтор навчального посібника з психодіагностики.
Основні напрями наукової та практичної діяльності – сучасні методи психотерапії: психоаналітична психотерапія, психодинамічна психотерапія, арт-терапія, сендплей-терапія, символдрама (катативно-імажинативна терапія), когнітивно-біхевіоральна терапія.
Має понад 1000 годин особистого досвіду індивідуальної та групової психотерапії.
Є сертифікованим психотерапевтом з групового психоаналізу за стандартами Європейської федерації психоаналітичної психотерапії.
Дійсний член Асоціації психотерапевтів та психоаналітиків України.
Є дійсним членом Всесвітньої Психіатричної Асоціації (WPA).

Наукова діяльність

У 2009 році з відзнакою закінчила ВНМУ ім. М.І. Пирогова, отримавши повну вищу освіту за спеціальністю «медична психологія» та кваліфікацію лікаря-психолога. Протягом навчання брала активну участь у творчій самодіяльності та здійснювала перші кроки у науковій діяльності.
З 2009 по 2010 рік проходила інтернатуру на базі Вінницької обласної клінічної психіатричної лікарні № 2. З 2009 по 2010 рік працювала на посаді старшого лаборанта кафедри медичної психології та психіатрії ВНМУ ім. М.І. Пирогова. З вересня 2010 року працювала асистентом кафедри медичної психології та психіатрії з курсом післядипломної освіти ВНМУ ім. М.І. Пирогова. У 2015 році обрана на посаду доцента кафедри.
З 2011 по 2015 рік працювала над написанням кандидатської дисертації під керівництвом доктора медичних наук, професора Пшук Наталії Григорівни. У 2015 році на підставі прилюдного захисту дисертації (Харківська медична академія післядипломної освіти, м. Харків) рішенням атестаційної колегії присуджено науковий ступінь кандидата медичних наук за спеціальністю «медична психологія».
Має понад 20 наукових публікацій. Є співавтором навчального посібника з психодіагностики.
Опанування специфічними напрямками психотерапії розпочала ще за часів навчання в університеті. Має понад 1000 годин особистого досвіду індивідуальної та групової психотерапії. У 2014 році отримала сертифікат психотерапевта з групового психоаналізу, що відповідає стандартам ЄФПП. Є дійсним членом Асоціації психотерапевтів та психоаналітиків України.
Має другу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «медична психологія». Надає лікувально-консультативну допомогу пацієнтам Вінницької обласної психоневрологічної лікарні ім. акад. О.І. Ющенка та населенню області. В практичній роботі використовує сучасні методи психодіагностики, психологічного консультування та психокорекції. Володіє техніками психодинамічної психотерапії, арт-терапії, сендплей-терапії, символдрами (кататимно-імажинативної психотерапії) та когнітивно-поведінкової психотерапії.
Вільно володіє англійською мовою (сертифікат CAE, C1).