641_20181024_1933.jpg

Вільцанюк Оксана Олександрівнадоцент, кандидат медичних наук, керує роботою симуляційного класу кафедри
В 2005 році закінчила Вінницький національний медичний університет імені М. І. Пирогова за спеціальністю «Лікувальна справа» з відзнакою.
01.08.2005 - 31.07.2007рр. проходила інтернатуру за спеціальністю «Внутрішня медицина» та одночасно навчалась у магістратурі на кафедрі пропедевтики внутрішньої медицини ВНМУ ім. М.І. Пирогова. Впродовж навчання у магістратурі під керівництвом доктора медичних наук, професора Юрія Михайловича Мостового була виконана та захищена наукова робота на ступінь «Магістра медицини» в 2007р.
З 01.12.07р. по 01.12.10р. була зарахована на навчання в аспірантурі на кафедру пропедевтики внутрішньої медицини. В січні 2012 року під керівництвом доктора медичних наук, професора Юрія Михайловича Мостового, захистила кандидатську дисертацію на тему: «Клініко-морфологічна характеристика перебігу негоспітальної пневмонії на тлі прихованої поліорганної патології» – за спеціальністю 14.01.02 – внутрішні хвороби.
З вересня 2007р. по лютий 2015р. працювала асистентом кафедри пропедевтики внутрішньої медицини. За поданням Вченої Ради та Ректорату Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова Вільцанюк О.О. було призначено стипендію Кабінету Міністрів України для молодих вчених згідно постанови президії Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки від 01 жовтня 2014 року № 4. Також Вільцанюк О.О. приймала активну участь у суспільному житті університету. З 2010 по 2019рр. виконувала функції заступника голови Ради молодих вчених по клінічним дисциплінам.
З березня 2015р. і по теперішній час працює на посаді доцента кафедри.
Автор 111 публікацій, з них 95 наукового та 16 навчально-методичного характеру (з них у фахових виданнях ВАК – 19). У співавторстві отримано 9 деклараційних патента України, 2 інформаційних листа, 2 публікації у Реєстрі галузевих нововведень, а також співавтор 29 актів впровадження у лікувальний та навчальний процес.
Займається проблемами поєднаної патології органів дихання та поліорганної недостатності.
Результати наукових досліджень постійно висвітлюються на всеукраїнських, міжнародних та європейських наукових форумах. Являється активним членом Європейського респіраторного товариства, у вересні 2022 року була обрана на посаду Національного делегату від України. Має досвід рецензування тез доповідей, співголовування у сесіях постерних доповідей під час роботи конгресів. Працює як рецензент Міжнародного International Journal of Medical Case Reports(IJMCR).
З 2011 є співавтором ряду розділів довідника – посібника «Сучасні класифікації та стандарти лікування розповсюджених захворювань внутрішніх органів. Невідкладні стани в терапії», а також навчального посібника «Сучасні інструментальні методи дослідження в діагностиці захворювань органів дихання».
Має вищу кваліфікаційну категорію з спеціальності «Терапія» та першу – з спеціальності «Пульмонологія». Обидві категорії присвоєні МОЗ України. Проводить курацію та консультує хворих в пульмонологічному відділенні Військового Медичного Клінічного Центру Центрального Регіону, м. Вінниця.
Членство в організаціях:
- Європейське респіраторне товариство
- Європейська академія алергології та клінічної імунології.
- Британське товариство антимікробної хіміотерапії.
- Асоціація лікарів Поділля.
- Асоціація превентивної та антиейджинг медицини.

GOOGLE SCHOLAR

SCOPUS

WEB OF SCIENCE

ORCID

RESEARCH GATE