Вінницький національний
  • UA
  • EN
  • RU

Вокальний ансамбль іноземних студентів “Веселка”

1

Вокальний ансамбль «Веселка» створений у 2004році студентами – іноземцями з Азіі, Африки, Латинської Америки, СНД. Крівником ансамблю є хормейстр - Біла Наталія Євгенівна.

Велика увага приділяється громадській, виховній роботі  та розвитку художньої самодіяльності.

Під час концертної діяльності студенти знайомляться з культурою України, її мелодійною мовою, традиціями народу.

В репертуарі вокального ансамблю «Попурі на теми українських пісень», пісні: «Дівчина-весна», «Лелеки», «Сива горлиця», «Ой підем ми до млина», «Вже вечір вечоріє», «Мав я раз дівчиноньку» та багато інших.

Іноземні студенти люблять нашу культуру, пісні, з задоволенням їх виконують під час творчих зустрічей з колективами учнів шкіл, шкіл-інтернатів, студентів та на підприємствах міста.

Колектив бере активну участь в культурних заходах університету: радує своїми виступами на студентських та викладацьких конференціях, з'їздах, симпозіумах лікарів, ювілейних зустрічах випускників. Ансамбль «Веселка» частий гість на культурно-масових заходах міста та області.

2015 © Центр Інформаційних технологій ВНМУ