Вінницький національний
  • UA
  • EN
  • RU

Зареєструйтеся для участі у програмі «Польський Еразмус+ для України медичної».

РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР МІЖНАРОДНИХ ПРОГРАМ

Вінницького національного медичного університету імені М.І. Пирогова

ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЯ

для участі у програмі «Польський Еразмус+ для України медичної».

Еразмус +

- Це програма Європейського Союзу , яка дає можливість стажування та навчання в Європейських ВУЗах , від 2-х місяців до 1 року . З 2014 р . Польський уряд в 2014 році надав 400 стипендій для навчання українських студентів та 50 аспірантів в Польських вишах  немедичного профілю.

Сьогодні, медична громадськість України та Польщі об’єднує свої зусилля для відкриття програми «Польський Еразмус+ для України медичної».

Але вирішальна роль у цьому процесі належить Вам – українським студентам-медикам ! Адже для відкриття польського медичного Еразмусу потрібне підтвердження Вашої  особистої зацікавленості у цій програмі!

Таким підтвердженням є ваша реєстрація на сайті Польсько-україської програми розвитку та стажування студентів-медиків.  Загальна кількість зареєстрованих студентів ВНМУ ім МІ Пирогова визначить об’єм фінансування в Польському медичному Еразмусі+ для нашого вузу і кількість студентів, які зможуть стати його учасниками.

Тому, прохання до Вас:

ПРОЙДІТЬ БЕЗКОШТОВНУ РЕЄСТРАЦІЮ ЗА ПОСИЛАННЯМ: https://vz-vr.com.ua/

В разі проблем з реєстрацією звертайтесь: Людмила Лучинська +38(098)842-91-48

Контактні особи в ВНМУ ім МІ Пирогова:

Руслана Харковенко  +38 096 46 71 500

vin.med@ukr.net ; vnmu2020@gmail.com